Dračí služebník: Hlavní postavy


Dandy copy

Dandeolw

Dandeolw

„Dandy“

Rasa: Elf

Postavení: Mladší syn krále Sitharmë

Motto: „…“

Popis: Nikdo vlastně neví, co si myslí. Nejlépe ho zná jen jeho rodina, a ani ta se neodvažuje příliš odhadovat, jak zareaguje.

Pozn.: Plně ovládán hráčem.

 

Mori

Moría

Moría

„Mori“

Rasa: Khalthari

Postavení: dočasný pomocník u draků

Motto: „Postav se k tomu zodpovědně!“

Popis: Odtažitá, mírně upjatá; vždy se snaží zachovávat odstup a potrpí si na etiketu. Otevřeně toho o sobě nechce příliš prozrazovat, ale možná existuje způsob jak zjistit, kdo vlastně je.

Lea

Lëarbeth

Lëarbeth

„Lëa“

Rasa: Khalthari ?

Motto: „Když to není zábava, tak ji z toho udělej.“

Popis: Neustále se usmívající, poněkud záhadná, neboť má ve zvyku přímé otázky na svou osobu nějak odpálkovat, a také je nesmírně hravá; je protikladem Mori – z ničeho si nedělá velkou hlavu a je docela složité s ní i s jejími myšlenkami udržet krok.

(Visited 27 times, 1 visits today)
5.00 avg. rating (100% score) - 1 vote

O Calime.CZ

Narozena r. 1992. Během dětství a dospívání jsem navštěvovala Sborové studio Permoník a v mezičase se věnovala různým tvůrčím činnostem. Na gymplu jsem se zúčastnila několika literárních i výtvarných soutěží, mám za sebou pár recitací, spoustu sborových i sólových vystoupení. Jsem také majitelkou pianina, na které ale hraju naprosto mizerně. A mimo to mám chlupatou mňoukající mourovatou spolubydlící a prakticky pořád mě tajně pozorují hnědé kavalíří oči. Mým hlavním projektem je fantasy Ztracené příběhy, jehož první kapitolu na tomto webu zveřejňuji a také přidružené záležitosti. Věnuju se 2D počítačové grafice do plánované hry z universa ZP, občas si skládám krátké skladby v Musescore 2 a samozřejmě psaní.

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *