Pokémon Go: Co se líhne z vajíček


Screenshot_2016-07-20_00-02-27Tento článek bude průběžně doplňován. Informace zde uvedené jsou na základě hraní Pokémon Go.


Screenshot_2016-07-20_03-17-32

Pokéstop po rozkliknutí

Vajíčka je možné získat z Pokéstopů. což jsou zpravidla zajímavá či historicky významná místa označená na mapě. Aktivují se roztočením kruhu s fotografií.

Screenshot_2016-07-20_03-15-09Screenshot_2016-07-20_03-15-37

Vajíčko v inkubátoru

Vajíčko v inkubátoru

Vajíčka (eggs) si můžete prohlédnout v menu => Pokémon => posunutím na druhou záložku.

K dispozici máte jeden (oranžový) inkubátor, který má neomezené množství použití, a případně můžete při zvyšování úrovně hráče (lvl) získat modrý, který se po třech použitích rozbije. Modrý je možné také přikoupit za 150 mincí pokémoní měny.

Cílem je s vajíčkem umístěným v inkubátoru nachodit potřebný počet kilometrů. Z toho se pak vyklube Pokémon a rovnou s pamlsky svého typu (candy). Také získáte zkušenosti (xp)

Prozatím jsme narazili na vajíčka tří typů. Zdá se ale, že hlavním rozdílem jsou hlavně počty candies a xp.

 


2 km

Rattata

Rhyhorn (IriaMo)

Pikachu + 10 candies


5 km

Meowth

Horsea

Magmar (IriaMo)

Sandshrew + 21 candies


10 km

Electobuzz + cca 40 candies

Eevee + dost candies na evoluci

Magmar + 24 candies


Co se vyklubalo vám? Budu ráda, když mi pomůžete nám doplnit náš seznam.

(Visited 100 times, 1 visits today)
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

O Calime.CZ

Narozena r. 1992. Během dětství a dospívání jsem navštěvovala Sborové studio Permoník a v mezičase se věnovala různým tvůrčím činnostem. Na gymplu jsem se zúčastnila několika literárních i výtvarných soutěží, mám za sebou pár recitací, spoustu sborových i sólových vystoupení. Jsem také majitelkou pianina, na které ale hraju naprosto mizerně. A mimo to mám chlupatou mňoukající mourovatou spolubydlící a prakticky pořád mě tajně pozorují hnědé kavalíří oči. Mým hlavním projektem je fantasy Ztracené příběhy, jehož první kapitolu na tomto webu zveřejňuji a také přidružené záležitosti. Věnuju se 2D počítačové grafice do plánované hry z universa ZP, občas si skládám krátké skladby v Musescore 2 a samozřejmě psaní.

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *